Uşak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Uşak Zabıta ekipleri, marketleri denetledi

UŞAK’TA ZABITA EKİPLERİ, YEREL VE ZİNCİR MARKETLERDE FİYAT, SON KULLANMA TARİHİ, VE HİJYEN DENETİMİ DÜZENLEDİ. UŞAK BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET KURNAZ, DÜZENLENEN DENETLEMEDE VATANDAŞLARIN SAĞLIĞINI VE EKONOMİK ÇIKARLARIN GÖZ ÖNÜNDE BULUNARAK UYGULANDIĞININ ALTINI ÇİZDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Uşak Zabıta ekipleri, marketleri denetledi
14 views
23 Aralık 2021 - 20:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Uşak’ta Zabıta ekipleri, yerel ve zincir marketlerde fiyat, son kullanma tarihi, ve hijyen denetimi düzenledi. Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kurnaz, düzenlenen denetlemede vatandaşların sağlığını ve ekonomik çıkarların göz önünde bulunarak uygulandığının altını çizdi.

Uşak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Gıda Denetim Birimi Ekipleri, şehir genelindeki birçok yerel ve zincir markette satılan ürünleri denetledi. Ekipler, süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri başta olmak üzere; çocukların tükettiği atıştırmalıklar, son kullanma tarihi, raf ve kasa fiyat farklılıkları ve hijyenik koşullar gibi çeşitli konularda denetimler gerçekleştirdi. Gıda Denetim Birimi Ekipleri, denetlenen konularda eksik ya da hatalı davranan işletmelere gerekli yaptırımları uyguladı.

“Gerekli yaptırımlar uygulandı”

Düzenlenen denetimlere yönelik açıklamalarda bulunan Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kurnaz, söz konusu denetimlerin vatandaşın sağlığı ve ekonomik çıkarları göz önünde bulundurularak yapıldığının altını çizerek; “Belediye Zabıta Ekiplerimiz, her zaman olduğu gibi bugün de vatandaşlarımız için sahada. Birçok markette, birçok konuyu kapsayacak biçimde denetimler gerçekleştirdik. Bazı konularda eksikleri bulunan kimi işletmelere gerekli uyarı ya da yaptırımlar uygulandı” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.