Uşak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

UBDİT İkili İş Görüşmeleri toplantısının ilki düzenlendi

AVRUPA BİRLİĞİ VE TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN ORTAKLAŞA FİNANSE ETTİĞİ VE UŞAK’TA KURULACAK BÜYÜKBAŞ DERİ İŞLEME TESİSİ UBDİT’İN TANITIMI VE FAALİYET GÖSTERECEK FİRMALARIN TİCARET KANALLARI ALTYAPISI OLUŞTURMA AMAÇLI 4 FARKLI İLDE DÜZENLENECEK “İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ” TOPLANTISININ İLK GÖRÜŞMELERİ UŞAK’TA GERÇEKLEŞTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
UBDİT İkili İş Görüşmeleri toplantısının ilki düzenlendi
22 views
16 Aralık 2021 - 15:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin ortaklaşa finanse ettiği ve Uşak’ta kurulacak büyükbaş deri işleme tesisi UBDiT’in tanıtımı ve faaliyet gösterecek firmaların ticaret kanalları altyapısı oluşturma amaçlı 4 farklı ilde düzenlenecek “İkili İş Görüşmeleri” toplantısının ilk görüşmeleri Uşak’ta gerçekleşti.

Uşak’ta kurulacak olan Uşak Büyükbaş Deri İşleme Tesisi “UBDİT” hem tanıtımı hem de faaliyet gösterecek firmaların ticaret kanallarında alt yapı oluşturması amaçlı 4 farklı ilde düzenlenecek olan “İkili İş Görüşmeleri” gerçekleşti. Özel bir otelde düzenlenen görüşmelerde konuşma yapan Uşak Deri Karma Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Karahallı, tesisin 2022 yılı Ocak ayında faaliyete geçirilmesini planlandığını, yapılan “İkili İş Görüşmeleri” toplantısı sayesinde de deri sanayicileri arasında işbirliği ve dayanışmanın kültürünün artarak Uşak’ta sosyo – ekonomik gelişime katkı sağlamayı hedeflediklerini belirtti. Uşak’ta kurulacak olan büyükbaş deri işleme tesisi UBDİT’in hem tanıtımı hem de faaliyet gösterecek firmaların ticaret kanallarında alt yapı oluşturması amaçlı 4 farklı ilde düzenlenecek olan “İkili İş Görüşmeleri” gerçekleşti. Zafer Kalkınma Ajansı’nın da proje ortaklarından olduğu proje, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortaklaşa finanse edildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.