Uşak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Prof. Dr. Ekrem Savaş’tan Kurban Bayramı mesajı

UŞAK ÜNİVERSİTESİ REKTÖR PROF. DR. EKREM SAVAŞ KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYINLADI. PROF. DR. SAVAŞ, “BU DUYGU VE DÜŞÜNCELERLE UŞAK ÜNİVERSİTESİ AİLESİNİN VE TÜM HALKIMIZIN KURBAN BAYRAMINI EN KALBİ DİLEKLERİMLE KUTLAR; ÜLKEMİZE, MİLLETİMİZE, İSLAM ALEMİNE VE İNSANLIĞA SAĞLIK, BARIŞ VE HUZUR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDERİM” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Prof. Dr. Ekrem Savaş’tan Kurban Bayramı mesajı
105 views
30 Temmuz 2020 - 18:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Uşak Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Prof. Dr. Savaş, “Bu duygu ve düşüncelerle Uşak Üniversitesi ailesinin ve tüm halkımızın Kurban Bayramını en kalbi dileklerimle kutlar; ülkemize, milletimize, İslam alemine ve insanlığa sağlık, barış ve huzur getirmesini temenni ederim” dedi.

Uşak Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı. Dini bayramlardan biri olan Kurban Bayramı’na erişmenin mutluluğundan bahseden Savaş, “İki büyük dini bayramımızdan biri olan Kurban Bayramı’na erişmiş olmanın mutluluğu içindeyiz. Bayramlarımız bağlarımızı kuvvetlendiren, dargınlıkların son bulmasına vesile olan, yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlendiği, insanlar arasındaki sevgiyi ve saygıyı arttıran anlamlı günlerdir” dedi.

“Uşak Üniversitesi ailesinin ve tüm halkımızın bayramını en kalbi dileklerimle kutlarım”

Prof. Dr. Savaş, “Birbirimizi hatırlamak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için önemli bir fırsat olan Kurban bayramı vesilesiyle; Tüm dünyanın ve ülkemizin mücadele ettiği korona virüs (Covid-19) pandemisinin bir an önce son bulmasını Cenab-ı Haktan diliyor, salgınla mücadelede hepimizin gerekli tedbirleri almaya devam edeceğine inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Uşak Üniversitesi ailesinin ve tüm halkımızın Kurban Bayramı’nı en kalbi dileklerimle kutlar; ülkemize, milletimize, İslam alemine ve insanlığa sağlık, barış ve huzur getirmesini temenni ederim” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.