Uşak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gedik Piliç’ten uluslararası standartlarda gıda güvencesi

YEMEDİĞİMİZ ÜRÜNÜ ÜRETMEYİZ’ ANLAYIŞIYLA ÜRETİM YAPAN GEDİK PİLİÇ, PİLİÇ ETLERİNİ SIRASIYLA DAMIZLIK, KULUÇKA VE BROYLER İŞLEMLERİNDEN GEÇİRİRKEN TÜRKİYE’DE BİRÇOK TEKNOLOJİK YENİLİĞİN ÖNCÜSÜ OLMAYA DEVAM EDİYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Gedik Piliç’ten uluslararası standartlarda gıda güvencesi
321 views
05 Kasım 2020 - 11:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye kanatlı sektöründe, “Yemediğimiz Ürünü Üretmeyiz” anlayışıyla üretim yapan Gedik Piliç, piliç etlerini sırasıyla damızlık, kuluçka ve broyler işlemlerinden geçirirken Türkiye’de birçok teknolojik yeniliğin öncüsü olmaya devam ediyor.

Üretim yeri Uşak olan ve 1968 yılından beri Ege’den soframıza getirdiği lezzetlerle kanatlı et sektörünün lider beyaz et üreticilerinden Gedik Piliç, pazar payını her geçen gün artırırken sağlıklı beyaz eti en kaliteli haliyle müşterilerine ulaştırmak için sektördeki gelişmeleri çok yakından takip ediyor.

Türkiye’nin 500 sanayi devi sıralamasında 162. sırada yer alan Gedik Piliç, en yüksek hijyen ve sağlık standartlarına uygun olarak yetiştirilen piliçler, kesimhaneye sevk edildikten sonra; üretimi ve ısıl işlemi gerçekleşiyor. 400 bin adet kesim kapasitesine sahip tesisleri bulunan ve Türkiye’nin 500 sanayi devi sıralamasında 162. Sırada yer alan Gedik Piliç, Ege’den sofralara bol çeşitli, lezzetli ve sağlıklı ürünler getirmeye devam ediyor. Günde 150 ton gibi bir üretim kapasitesi bulunan ileri işlem tesislerinde; sucuk, sosis, döner, köfte ve kaplamalı ürünler, gelişmiş teknolojik ekipman ve makinelerden geçiyor.

Gerek tüketime hazır gerekse tüketime hazır olmayan ürünler, tüketiciye ulaştırılırken mikrobiyolojik kontrolleri uluslararası standartlara uygunluğu göz önüne alınarak yapılıyor. Kontrolden başarılı bir şekilde geçen ürünlerin sevki gerçekleştiriliyor.

Ürünleri üretirken civcivin çıkacağı yumurtadan başlayarak tüm aşamalarda gıda güvenliğini 10 farklı analiz ile günde ortalama 85 laboratuvar analiz ile sağlayan Gedik Piliç, ürünler müşteriye sunulmadan önce ambalaj malzemelerinden ortam havasına kadar her nokta kontrol ediyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.