Uşak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gedik Piliç ve bayilerinden enerjide dışa bağımlılığın azaltılması adına büyük adım

TÜRKİYE’NİN ÖNCÜ FİRMASI GEDİK PİLİÇ, BAYİSİ OLAN SOFUOĞLU GIDA İLE BERABER DEPOLAMA TESİSLERİNDE GÜNEŞ ENERJİSİ PANELLERİNİ KULLANMAYA BAŞLAYARAK, ÜLKEMİZİN ENERJİ KAYNAKLARINDA DIŞA BAĞIMLILIĞINI AZALTILMASI VE DOĞAYA VERİLEN ZARARININ ENGELLENMESİ İÇİN ÖNEMLİ BİR ADIM ATTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Gedik Piliç ve bayilerinden enerjide dışa bağımlılığın azaltılması adına büyük adım
285 views
04 Şubat 2022 - 10:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye’nin öncü firması Gedik Piliç, bayisi olan Sofuoğlu Gıda ile beraber depolama tesislerinde güneş enerjisi panellerini kullanmaya başlayarak, ülkemizin enerji kaynaklarında dışa bağımlılığını azaltılması ve doğaya verilen zararının engellenmesi için önemli bir adım attı.

1968 yılından bu güne kanatlı sektörünün lider beyaz et üreticilerinden birisi olan Gedik Piliç, Türkiye’de birçok teknolojik yeniliği ilk kullanan entegre tesis olarak yatırımlara hız kesmeden devam ediyor. Gedik Piliç, bayisi olan Sofuoğlu Gıda ile beraber depolama tesislerinde güneş enerjisi panellerini kullanmaya başlayarak, ülkemizin enerji kaynaklarında dışa bağımlılığını azaltılması ve doğamıza verilen zararının engellemesi noktasında önemli bir projeyi hayata geçirdi.

Bütün enerjimizi Konya Ovası’nın güneşinden alan Sofuoğlu Gıda, kısıtlı fosil kaynaklara bağlı kalmamak ve çevreyi korumak için yenilenebilir enerji kaynağı olan güneş enerjisini, tesislerine entegre etmeye başlayarak sürdürülebilirliği bir şirket politikası haline getiriyor.

Gedik Piliç ve bayileri, karbondioksit ve sera gazlarıyla dünyamızı kirleten ve bir gün tamamen tükenecek olan doğalgaz, petrol gibi yakıtlardan elde ettiğimiz enerji yerine yenilenebilir ve sürdürülebilir enerjiyi destekliyor ve bu noktada sektöründe öncü olmaya devam ediyor.

Yaptığı teknolojik yatırımlarla sektöründe öncü olan Gedik Piliç’in “Temiz ve yaşanabilir bir dünya için çare sürdürülebilir enerji” sloganıyla yatırımlarına devam edeceği belirtildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.